''BC YATIRIM TAAHHÜT&GAYRİMENKUL'' Yurt içi ve Yurt dışı İnşaat, Yatırım, Taahhüt ve Gayrimenkul projelerini geliştirmektedir.Faaliyet gösterdiği, Yatırım ve Taahhüt Gayrimenkul alanında Lider İnşaat ve Mühendislik şirketleri arasında yer almaktadır. Kuruluşundan günümüze geçen süre içinde başta altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet göstermektedir, üstlendiği işlerde, projelendirme sürecinden anahtar teslimine kadar inşaat sektörünün her aşamasını kapsamakta, proje ve taşeron yönetimi faaliyetlerini de şirketin hizmet alanları içinde çözmektedir.
''BC YATIRIM TAAHHÜT&GAYRİMENKUL''  köklü geçmişi sayesinde İnşaat Yatırım ve Taahhüt alanında önemli bilgi ve birikime sahip olmuştur.Firmamız, teknik ve güncel maliyet analizi yapabilme yeteneği ile taahhüt projelerine optimum fiyat verebilme olanağına sahiptir ve gayrimenkul geliştirme alanında; sürekli olarak araştırmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ;

  • Gayrimenkul projelerinin geliştirilmesinde ve el değiştirmesinde emlak faaliyetlerini doğru, dürüst ve etik bir hizmet anlayışıyla yürütmek.
  • Bölgenin gelişimi ve müşterilerin beklentilerini doğru analiz ederek, yapı sektörü projelerine girdi oluşturmak.
  • Bilgi birikimi sayesinde, yatırım değeri yüksek yapıların piyasaya arz edilmesini sağlamak.
  • Doğru konumlandırma ve tanıtım faaliyetleri ile talebe yön vermek ve yapı sektörünün projelerini ihtiyaç sahipleri ve yatırımcılarla buluşturmak.
  • Güçlü sermaye ve ortaklık yapısı sayesinde yatırımcılara uygun fiyat ve kredilendirme seçenekleri sunmak.
  • Eğitimli ve çözüm odaklı ekibi ile satış ve satış sonrasında kaliteli hizmet sunmak.
  • Yatırımcılara gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunmak.


VİZYONUMUZ;
Kalite bilinciyle ve yaratıcı çözümlerimizle, yaşanan hayata değer katmak ve zamanında projelerimizi tamamlayıp müşterimizin yatırımını en efektif şekilde kullanarak müşterilerin, tedarikçilerin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmaktır.